It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Ürün Grubu
Ağaç Türü Çam

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat tabla ağaç fiyatıdır. Ayrıca ayak seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ayak çeşidine göre sistemde ekstra ücretlendirme yapılarak, tabla ağaç fiyatına eklenmektedir.

 

Ürün seçiminde " kullanım amacı " seçeneği ile " ayak türü " seçeneğini göreceksiniz. Kullanım amacına göre ayak türü seçebilir, özel ölçü ve ayak türü talebinde bulunabilirsiniz. Size önerilerde bulunmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dikdörtgen Tek Bağlantılı ayak çeşidi 140 cm x 70 cm, uzunluk ise 158 cm olduğu için sadece İstanbul içerisine kendi araçlarımız ile sevk edilebilmektedir. İstanbul dışı sevkiyat talebinizde lütfen e-mail gönderiniz. Ancak ambar ile sevk edilebilecektir.

 

Chamelier Wood ürünlerimizde;

​1) Sağlığınıza önem veriyoruz!
2) Ürünlerimizde sağlığa zararlı kimyasal ürünler kullanılmamakta olduğundan ötürü dış ortamda kullanımı ürüne zarar verebilmektedir.
3) Dönme çatlama ve benzeri durumlara yol açabilir. 
4) Zaman içerisinde gözle görülemeyecek derecede eğilmeler olması ürünün masif doğal ahşap olmasından kaynaklıdır.
5) Ürünlerimiz %99.9 doğal masif ahşaptır. Sadece sağlığa zararsız cila,vernik ve renklendirici kullanılmaktadır.

Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat tabla ağaç fiyatıdır. Ayrıca ayak seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ayak çeşidine göre sistemde ekstra ücretlendirme yapılarak, tabla ağaç fiyatına eklenmektedir.

 

 

Dörtgen Ayak 70cmx70cm (+400,00TL) 

 

Üçgen X Ayak 70cmx70cm (+400,00TL)

 

 

Ters V Ayak 70cmx70cm (+400,00TL)

 

Dörtgen Bar Ayak 100cmx40cm (+400,00TL)

 

Kare Ayak 70cmx70cm (+400,00TL)

 

Dikdörtgen Tek Bağlantılı Ayak 140cmx70cm (+600,00TL) *

 

Pino Ayak 40cmx40cm (+150,00TL) **

 

* Dikdörtgen Tek Bağlantılı Ayak çeşidimiz tek parça/bütün halde olduğu için ancak İstanbul içerisine kendi araçlarımız ile sevk edilebilmektedir. İstanbul dışı siparişiniz halinde ambar nakliye araçları ile sevk edilebilmektedir.

** Pino Ayak türünün orta sehpa ürünlerde kullanılması tavsiye edilir.

Siparişim arızalı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım ?

 

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, `Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.` gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.

(Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )
    
Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.
    
ÖNEMLİ : Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz.

 

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.
Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır.
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

 

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

Eğer ürün kutusu size hasarlı ya da deforme olmuş olarak ulaştı ise paketi teslim almayarak doğrudan bize geri gönderebilirsiniz. Teslimat sonrası paketin hasarlı olduğunu fark ettiyseniz kargo görevlisine tutanak hazırlatarak bize göndermeniz gerekecektir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

200X70X7 Çam Doğal Kenar Çalışma Masası

  • 1.370,00TL
  • Vergiler Hariç: 1.370,00TL

Mevcut Seçenekler: